Vše o nákupu Rychloobjednávka Kontakty
Registrovat
Navigace: Hračky pro všechny / Katalog / Kreativní a vzdělávací hračky / Motorické hračky / Crazy CHIC - Módní návrhářka

Crazy CHIC - Módní návrhářka

Vaše cena: 312 Kč s DPH
257 Kč bez DPH
Skladem: 0 ks
ks
   
Kód: 04915881
EAN: 8005125158812
Crazy CHIC - Módní návrhářka
 

Popis produktu Crazy CHIC - Módní návrhářka

Překlad návodu uvnitř:
Str. 3
Staň se opravdovou módní návrhářkou! Pomocí šablon a módních doplňků v sadě si vymysli stylový vzhled pro své oblíbené Crazy Chic modelky. Potom si všechny módní návrhy uschovej do profesionálního portfolia Crazy Chic. Desky si můžeš vzít kamkoli s sebou a ukázat je všem svým kamarádkám. Uspořádej si vlastní módní přehlídku!
Str. 4
ČINNOST 1
Dobrá, pojďme na to! Vyber si jednu z kartonových vystřihovánek Crazy Chic. Vyber si šablonu oblečku, který podle tebe bude vybrané modelce nejvíc slušet (viz diagram). Obkresli vybraný model na jeden z potištěných archů (obr. 1).
Nezapomeň šetřit papír – obkresluj na kraje, ne doprostřed.
Poznámka: Když ti archy dojdou, můžeš používat jakýkoli barevný papír nebo balicí papír, který máš doma.
Str. 5
Až obkreslíš vybraný model, vystřihni ho z papíru. Použij nůžky s kulatou špičkou (nejsou součástí sady) (obr. 2).
Str. 6
Teď budeš potřebovat kus čistého papíru. Polož ho na modelku Crazy Chic, kterou sis předtím vybrala. Podrž papír proti oknu – uvidíš světlo, které je za ním, takže můžeš obkreslit obrys své modelky (obr. 3.)
Str. 7
Nyní si vezmi štěteček a trochu lepidla (nejsou součástí sady). S jejich pomocí přilep svůj módní obleček k obkreslené modelce (obr. 4). Až bude celý návrh hotový, jednoduše ho vystřihni. Dbej na to, abys odstřihla všechen bílý papír (obr. 5 a 6).
Str. 8
Pomocí oboustranné lepicí pásky přilep svůj model k modelce z tvrdého papíru (obr. 7). A teď se můžeš bavit dál. Stejným způsobem navrhuj spousty originálních modelů pro každou svou Crazy Chic modelku (obr. 8).
Str. 9
Pokud chceš dodat svým návrhům 3D efekt, uděláš to vystínováním pomocí tužky, jak vidíš na obr. 9. Teď si můžeš vybrat několik samolepek ze sady opakovaně použitelných doplňků, aby tvá Crazy Chic modelka byla ještě úžasnější (obr. 10 a 11).
Str. 10
Oživ své modely pomocí barevného třpytivého lepidla! (obr. 12).
A teď je čas na módní přehlídku! Postav vystřihovánky z kartonu do plastových stojánků. Zbytek za tebe udělají Cat, Carrie a Clarissa (obr. 13).
Str. 11
V sadě je i několik možných pozadí. Ale proč si nevyrobit svá vlastní! Technikou koláže můžeš dokázat úžasné věci (obr. 14).
ČINNOST 2
NAVRHNI SI SVOU JEDINEČNOU MÓDNÍ KOLEKCI
Když je módní přehlídka u konce, neznamená to konec zábavy! Navrhni si nové modely a vyráběj oblečky v tisících různých kombinací.
Str. 12
Polož čistý list papíru na arch s figurkami, jak vidíš na obr. 3.
Teď tedy máme oblečení, ale co vlasy? Použij arch s účesy a vyber si vlastní styl. Kresbu dokončíš tak, že obkreslíš účes tak jako předtím šaty (obr. 15).
Str. 13
Přišel čas navrhnout si vlastní šaty, které bude tvá modelka nosit!
Máš dvě možnosti, jak to udělat:
- Vezmi šablony a nakresli šaty přímo na tělo modelky, kterou sis předtím vyrobil/a (obr. 16). Potom vybarvi celou obkreslenou dívku podle svého přání.
- Dodej šatům styl pomocí potištěných archů a s pomocí štětce a lepidla je nalep k obrázku modelky (obr. 17).
Str. 14
Teď když je tvůj módní návrh hotový, můžeš si ho uschovat do vlastního módního portfolia Crazy Chic (obr. 18). Vezmi si desky s sebou, kamkoli půjdeš, a ukaž je všem kamarádkám. Můžete pořádat vlastní módní přehlídky.
Str. 15
A proč si neužít ještě další zábavu? Nalep si své módní návrhy třeba do deníčku! (obr. 19)

(CZ) VAROVÁNÍ! Není vhodné pro děti mladší 3 let. Nebezpečí udušení, obsahuje malé části, které se dají spolknout! Naše výrobky a jejich zpracování odpovídají normě EN-71.
Přečtěte si návod a ponechte si obal pro budoucí reference. Obrázky na obalu jsou pouze ilustrační a jejich cílem je přiblížit zákazníkovi typ výrobku a způsob hry s ním. Barvy a detaily se mohou lišit.
Designováno, testováno a vyvinuto v Itálii. Příslušenství a dekorace vyrobeny v Číně.

 
Platební karty Facebook
Provozováno na systému MajorShop