Vše o nákupu Rychloobjednávka Kontakty
Registrovat
Navigace: Hračky pro všechny / Katalog / Figurky a zvířátka / Panenka - Layla

Panenka - Layla

Vaše cena: 1604 Kč s DPH
1326 Kč bez DPH
Skladem: 0 ks
ks
   
Kód: 085BD31042Z
EAN: 62243281134
062243281134
Panenka - Layla
 

Popis produktu Panenka - Layla

Layla pop star, 46 cm velká panenka
Taková skupina dívek jako my tady ještě nebyla! Děláme opravdu důležité věci! Pečeme cupcakes pro charitu, sbíráme šatstvo pro dívky, které si nemohou z finančních důvodů koupit nové. Učíme se s našimi rodinami recyklovat. Ale i pro nás je důležitá zábava. Zkoušíme nové věci a snažíme se o školních hrách, směje se s novými přáteli a sdílíme tajemství s těmi starými. Vsadím se, že ty a já jsme si hodně podobné. Máme obavy, ale umíme jim čelit. Děláme chyby, ale umíme je napravit. Někdy jsme vůdci, jindy se musíme umět podřídit. Prožíváme svůj život a těšíme se z každé jeho minuty. Co přijde dál? Kdo ví? Máme svůj vlastní pohled na život, který nás čeká. Protože se jedná o náš čas. Je to náš příběh.
Tvoje Layla

Oslovujeme hvězdy (když nejsme zaměstnáni tím je počítat). Můj set přichází s mnoha zábavnými věcmi. Obsahuje: 1 panenka, 1 top, 1 květinová čelenka, 1 vesta, 1 legíny se sukní, 1 pásek, 1 pár spodního prádla, 1 tenisky, 1 šaty, 1 boty, 1 kytara s popruhem, 5 trsátek ke kytaře, 1 hvězdné brýle, 1 sluchátka.

Síla dívky
Zakoupením výrobku „Our Generation“, panenky nebo příslušenství, přispíváte částkou ze zisku nadaci „Free the Children´s Power of a Girls Initiative“. O tom, jak pomáháte měnit svět k lepšímu, zjistíte si více na OGdolls.com.

 
Platební karty Facebook
Provozováno na systému MajorShop