Vše o nákupu Rychloobjednávka Kontakty
Registrovat
Navigace: Hračky pro všechny / Katalog / Figurky a zvířátka / Sylvanian Families / Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím D

Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím D

Vaše cena: 3103 CZK s DPH
2564 CZK bez DPH
Skladem: 0 ks
ks
   
Kód: 0392746
EAN: 8711915027465

Vytisknout

Příslušnost kategorií:
Figurky a zvířátka / Sylvanian Families
Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím D
 

Popis produktu Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím D

Když se venku setmí, v tomto velkém domě vše ožije! 2 světýlka prozáří obě patra! V přízemí se právě večeří, nahoře se děti připravují do postýlky a to nejmenší už spinká. Maminka si chvilku odpočine při čtení v kuchařce a přitom čeká na telefon od babičky, která přijede na návštěvu. Květinky na balkóně se musí zalít, buchta v troubě už se peče a tatínek si nakonec vychutnává večerní kávu společně s maminkou.
Dům obsahuje zábradlí, světla, koberec/trávník. V horním patře lze jednu stěnu mezi dvěma pokoji variabilně posouvat a upravovat tak velikost pokojíčku. Otevírací dvoukřídlové dveře v horní části umožní pohodlný vstup na terasu. Zábradlí, schodiště a křídla domu lze upravovat podle potřeby a fantazie dětí.
V komíně (z venkovního pohledu na dům), v dolní části, se vkládají 2AA baterie a spínače na světla jsou umístěni na zdech pokojů, kde jsou světla. Baterie nejsou součástí balení.
Dárkový set obsahuje jako bonus:
2 figurky Veverek (maminka a sestřička),Psací stůl, Klavír, Kuchyňka, jídelní stůl +4 židličky, sporák s pánvičkou
Rozměry balení:80x35x20 cm
Věk: 3+

 
Platební karty Facebook
Provozováno na systému MajorShop