Menu

O nás

S hračkami, jejich prodejem, výrobou i distribucí pracujeme už více než dvě desítky let a za tu dobu jsme kromě širokého portfolia dodavatelů a výrobců získali také mnoho zkušeností. Víme, jak důležitá je kvalita nabízeného zboží a péče o zákazníka. A také je nám jasné, že i v našem oboru musíme jít s dobou a přicházet stále s novými nápady. Jedním z nich bylo i spuštění webu pro koncové zákazníky jako jste vy. Chtěli jsme se i s vámi podělit o pestrou nabídku hraček, kterou máme jako velkoobchod k dispozici hlavně pro maloobchodní sítě prodejen. A tak vznikly „Hračky pro všechny“.

 

V našem sortimentu najdete hračky pro děti jakéhokoliv věku. Pro holčičky jsou tu panenky, domečky nebo figurky známé značky Sylvanian Families nebo Schleich. Pro kluky máme nejrůznější stavebnice, modely aut a především vláčkodráhy, jejich příslušenství i celé sety. Velké množství hraček naší privátní značky Woody, zastřešující především dřevěné hračky, vzniklo v kooperaci s českými ilustrátory, designery a návrháři. Takové hračky u nás najdete pod označením „Czech Design“, případně je zde uveden i výtvarník, který hračku, navrhnul.

 

V roce 2021 jsme jako novinku spustili i výrobu a prodej originálních dárků v podobě „Truhly plné hraček“. Tuto truhlu jsme si sami navrhli, vyrobili a naplnili tím nejlepším, co jsme u nás v sortimentu našli. Uvnitř tak najdete hračky, které můžeme sami doporučit. Jsou to hračky prověřené léty zkušeností, testované dětmi nebo naopak jsou to úplné novinky, které se ještě nedostaly na pulty prodejen.

 

Naše nabídka truhel je zatím omezená, ale to hlavně z toho důvodu, že chceme zaručit kvalitu a stálost jejího obsahu. V průběhu dalších měsíců plánujeme náš sortiment truhel rozšiřovat o nejrůznější kategorie a témata.