Menu

Truhla plná hraček „Oscar“

Truhla plná hraček „Oscar“

Chest full of toys "Oscar"

Více
Číslo produktu: 01660172
Značka: Truhla hraček
Dostupnost: skladem 20+
Hlídat dostupnost
Hodnocení:
1456 Kč s DPH
1203 Kč bez DPH

Známe děti a jsme odborníci na plnění dětských přání. Sortiment v truhlách vybíráme tak, aby hračky, které uvnitř najdou, vytvořily vždy ten nejzářivější úsměv.
Truhla obsahuje celé spektrum zábavy nejen pro kluky: montování, stavění, hru s autíčky, skládání puzzle, nebezpečného dinosaura i plyšové mazlení a hrníček na snídani.

1) Mechanická laboratoř Clementoni - Závodní auto stvořené pro opakované sestavení. Zážitek ze hry, který vyžaduje maximální soustředění. Součástí sady je více než 100 dílků.

2) Puzzle - Mapa České republiky, Vysoce kvalitní výrobek, který je kompletně vytvořen a následně vyroben v České republice

3) SIKU Super česká verze – policie BMW i8 LCI je sportovní hybridní vůz, který zaujme pozornost při pouhém parkování. Široké dveře SIKU modelu jsou otevírací stejně jako u originálu.

4) Hrníčky s motivem plyšových zvířátek Lumpin jsou lehoučké a krásně sedí do dětské ruky. Jejich potisk je velmi odolný vůči oděru, a to i při častém mytí v myčce. Lze je používat i v mikrovlnné troubě.

5) Mláďata Giganotosaura žila ve skupinách a rychle vyrostla v nebezpečné lovce. Giganotosaurus byl skoro stejně vysoký jako největší masožravec v historii Země Spinosaurus. Model má pohyblivou dolní čelist.

6) Ze stavebnice Brixies postav postavičku, kterou najdeš zobrazenou na obalu hračky.

7) Plyšový pejsek Flavio nebo tygřík Puschkin se stane nerozlučným kamarádem pro vaše dítě (truhla obsahuje vždy jednoho z nich)

Nakupte Truhlu plnou hraček u nás a dostanete 15% slevu na další nákup.

Parametr Hodnota
Buďte první, kdo může hodnotit!
Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se