Menu

Truhla plná hraček „Alex“

Truhla plná hraček „Alex“

Chest full of toys "Alex"

Více
Číslo produktu: 01660173
Značka: Truhla hraček
Dostupnost: skladem 20+
Hlídat dostupnost
Hodnocení:
1382 Kč s DPH
1142 Kč bez DPH

Známe děti a jsme odborníci na plnění dětských přání. Sortiment v truhlách vybíráme tak, aby hračky, které uvnitř najdou, vytvořily vždy ten nejzářivější úsměv.
Obsahem truhly je celé spektrum zábavy pro děti: najdou v ní spoustu hraček podporujících rozvoj kreativity, jemné motoriky i fantazie od značky SES, soutěživost podpoří společenská hra, radost udělá i stavebnice a plyšové pomazlení.

1) Připrav si svůj hamburger je paměťová hra. Hoď kostkou a posuň svou figurku. Až postoupíš na políčko s přísadou, vyber si kartu ze středu desky. Je na obrázku stejná přísada jako na políčku, na kterém stojíš? Perfektní, získáváš ingredienci do svého hamburgeru!

2) Veselé tvarovací balonky od SES jsou zábavné postavičky z balónků, které si vaše děti mohou sami vytvořit, dozdobit samolepkami očima a dalšími samolepkami.

3) Sada malování kamínků obsahuje: 5 kamenů různých tvarů, barvy štětec a legrační třaslavé oči.

4) SES výroba frkaček se zvířátky pro snadné vytvoření 3 legračních frkačkových zvířátek. Sada obsahuje předpřipravené papírové dílky, lepidlo, štětec a očička.
nebo
Sada chodníkových kříd s vysokou pigmentací. Jsou vhodné na různé povrchy a patří k nejbezpečnějším, které jsou nabízeny na trhu.

5) Připrav si svůj párek v rohlíku. Děti mohou nyní bez obav připravovat pro své kamarády a rodiče bohaté svačinky. Nyní mají k dispozici celou sadu pro jejich přípravu. Výrobek má vysoce kvalitní proveden v kombinace materiálů: dřevo/filc.

6) Vlk Alfons v rouše beránčím od značky Lumpin se stane nerozlučným kamarádem do postýlky pro vašeho malého broučka!

7) Ze stavebnice Brixies postav postavičku, kterou najdeš zobrazenou na obalu hračky.

8) Klaun se šňůrkou a roztahovacími rukama a nohama.

9) Veselá skládací dřevěná zvířátka (slon, krokodýl a žirafa-obsahem truhly je vždy jedno z nich), které je možné natočením jednotlivých dílků transformovat do různých tvarů.

Nakupte Truhlu plnou hraček u nás a dostanete 15% slevu na další nákup.

Parametr Hodnota
Buďte první, kdo může hodnotit!
Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se