Menu

Truhla plná hraček „Sophie“

Truhla plná hraček „Sophie“

Chest full of toys "Sophie"

Více
Číslo produktu: 01660176
Značka: Truhla hraček
Dostupnost: skladem 20+
Hlídat dostupnost
Hodnocení:
1533 Kč s DPH
1267 Kč bez DPH

Známe děti a jsme odborníci na plnění dětských přání. Sortiment v truhlách vybíráme tak, aby hračky, které uvnitř najdou, vytvořily vždy ten nejzářivější úsměv.
Obsahem truhly je celé spektrum zábavy pro holčičky: najdou v ní hračky podporující rozvoj kreativity, jemné motoriky i fantazie, nadšené budou z hracího setu s koníky a jednorožcem od značky Schleich, chybět nebudou ani módní a zkrášlovací doplňky a také plyšové pomazlení od jednorožce.

1) Sada hříběte a koně se štěňátkem a doplňky od firmy Schleich je určena pro holčičky, které milují zvířecí mláďata a rády pomáhají s péčí o ně.

2) Vlasový make-up Crazy CHIC vám pomůže s tvorbou trendy vícebarevných účesů. S kadeřnickou hůlkou je zdobení snadné. Vytvořte si nádherné barevné odstíny nebo duhu ve vlasech. Vložte práškové tablety do držáku hůlky a přeneste na vlasy.

3) Tkalcovský stav od značky Woody je vynikající hračkou pro rozvoj jemné motoriky. Na stav se nejprve vypnou vlněná vlákna, která se následně pomocí dvou člunků s namotanou vlnou provlékají do té doby, dokud nevznikne kompletní dečka. Sada obsahuje i 4 klubka vlněné příze.

4) Jednorožec Rajana od značky Schleich je jedním ze šesti třpytivých hříbat, která žijí společně v krásných, kouzelných květinových polích Bayala®. Figurky Schleich jsou mimořádně detailní a láskyplně malované.

5) Jednorožec Goldie od značky Lumpin se stane nerozlučným kamarádem pro vaši malou princeznu.

6) Hrníčky s motivem plyšových zvířátek Lumpin jsou lehoučké a krásně sedí do dětské ruky. Jejich potisk je velmi odolný vůči oděru, a to i při častém mytí v myčce. Lze je používat i v mikrovlnné troubě.

7) Látková čelenka do vlasů s motivem Barbie sedí perfektně ve vláskách každé malé slečny. Flexibilitu zajišťuje guma obsažená v týlní části čelenky.

8) Souprava dvojitého náhrdelníku a náramku s dřevěnými srdíčky a kytičkami ozdobí každou hočičku.

Nakupte Truhlu plnou hraček u nás a dostanete 15% slevu na další nákup.

Parametr Hodnota
Buďte první, kdo může hodnotit!
Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se