Vše o nákupu Rychloobjednávka Kontakty
Registrovat
Navigace: Hračky pro všechny / Katalog / Figurky a zvířátka / Sylvanian Families / Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím E

Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím E

Vaše cena: 2863 CZK s DPH
2366 CZK bez DPH
Skladem: 0 ks
ks
   
Kód: 0392747
EAN: 8711915027472

Vytisknout

Příslušnost kategorií:
Figurky a zvířátka / Sylvanian Families
Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím E
 

Popis produktu Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím E

Když se venku setmí, v tomto velkém domě vše ožije! 2 světýlka prozáří obě patra! V přízemí se právě večeří, nahoře se děti připravují do postýlky a to nejmenší už spinká. Maminka si chvilku odpočine při čtení v kuchařce a přitom čeká na telefon od babičky, která přijede na návštěvu. Květinky na balkóně se musí zalít, buchta v troubě už se peče a tatínek si nakonec vychutnává večerní kávu společně s maminkou. (Figurky nejsou součástí balení)
Dům obsahuje zábradlí, světla, koberec/trávník-otočná deska. V horním patře lze jednu stěnu mezi dvěma pokoji variabilně posouvat a upravovat tak velikost pokojíčku. Otevírací dvoukřídlové dveře v horní části umožní pohodlný vstup na terasu. Zábradlí, schodiště a křídla domu lze upravovat podle potřeby a fantazie dětí.
V komíně (z venkovního pohledu na dům), v dolní části, se vkládají 2AA baterie a spínače na světla jsou umístěni na zdech pokojů, kde jsou světla. Baterie nejsou součástí balení.
Dárkový set obsahuje jako bonus:
2 figurky (sestřička Králíček a sestřička Veverka),Psací stůl a židlička, Klavír a židlička.
Rozměry balení:80x35x20 cm
Věk: 3+

 
Platební karty Facebook
Provozováno na systému MajorShop