Vše o nákupu Rychloobjednávka Kontakty
Registrovat
Navigace: Hračky pro všechny / Katalog / Figurky a zvířátka / Sylvanian Families / Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím H

Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím H

Vaše cena: 3038 CZK s DPH
2511 CZK bez DPH
Skladem: 0 ks
ks
   
Kód: 0393645
EAN: 8718637036454

Vytisknout

Příslušnost kategorií:
Figurky a zvířátka / Sylvanian Families
Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím H
 

Popis produktu Dárkový set - městský dům se světly a příslušenstvím H

Do městského domu se vejde i početná rodina, má totiž dvě parta. Výhled si zvířátka užijí z terasy a hrát si mohou na trávníku před domem. A když se setmí, v tomto velkém domě se rozzáří světla. V horním patře lze jednu stěnu mezi dvěma pokoji variabilně posouvat a upravovat tak velikost pokojíčku. Otevírací dvoukřídlové dveře v horní části umožní pohodlný vstup na terasu. Zábradlí, schodiště a křída domu lze upravovat podle potřeby a fantazie dětí. Spínače na světla jsou umístěna na zdech pokojů, kde jsou světla. Dům je kompatibilní se startovací sadou.
Baterie 2AA nejsou součástí balení. Dům neobsahuje figurky a doplňky kromě této speciální edice, kde je jako prémie palanda, zařízení obývacího pokoje a dvě figurky veverek sourozenců. Dárkový set obsahuje jako bonus:
2 figurky (holčička a chlapeček veverky), toaletní stoleček a židlička, sada nábytku a doplňků do pokojíčku pro miminko ( houpačka, skluazvka, postýlka atd..)
Rozměry balení:80x35x20 cm
Věk: 3+

 
Platební karty Facebook
Provozováno na systému MajorShop