Menu
Kuchyňka

Více
Číslo produktu: 085BD37086Z
Dostupnost: není skladem
Hlídat dostupnost
Hodnocení:
2493 Kč s DPH
2061 Kč bez DPH

Kuchyňka pro opravdové labužníky! (Potraviny a doplňky pro panenky 48 cm)

Taková skupina dívek jako my tady ještě nebyla! Naše generace dívek je určitě výjimečná. Jsme na tomto světě jedna pro druhou. Jsme skvělá generace dívek!
Dobrovolně se hlásíme, když je potřeba v hodině pečení ozdobit dort nebo, když zvířecí útulek potřebuje sehnat peníze. Máme ale čas i na vymýšlení vlastních mňam mňam receptů. V horkém dni se také rády proběhneme mezi stříkajícími fontánkami či zvítězíme v závodě ve skoku v pytli. Není divu, že pak v noci tak dobře spíme. Co nás čeká? Nevíme, ale ať je to cokoli, je to jen a jen na nás.
Ano, právě teď je naše doba! Toto je náš příběh!
My jsme dívky výjimečné generace. Jsme super rychlé běžkyně a hledačky pokladů, jsme čarodějky a ovládáme matematiku. Ze všeho nejvíc ale jdeme za svými ideály. Použijeme veškeré své zbraně, abychom pomohly chránit deštné pralesy, naučíme naše malé sestřičky jak z prostěradel postavit stany, anebo jak se po večerce nepozorovaně připlížit ke sklenici vody.
My víme, jak vyniknout! Co je před námi? Jaký bude svět? Samy nevíme, ale ať je to cokoli, záleží to na nás. Právě teď je náš čas!
A toto je náš příběh.

Večeře v 8 hodin? Super!
Kuchyňská sada obsahuje všechny doplňky, včetně: 1 kuchyňské linky s 1 americkou ledničkou, 3 chladících polic, 2 mělkých vysouvacích šuplíků, 2 hlubokých vysouvacích šuplíků, 1 dvojitých dveří,1 mrazícího boxu,1 odkapávače, 1 trouby, 1 myčky se 3 regály, 1 telefonního sluchátka a 1 telefonní základny, 1 rostliny v květináči, 1 láhve s rozprašovačem a 1 láhve na mýdlo, 3 mísami,1 formy na pečení, 3 dózami se 3 víky, 1 balení sušenek, 1 odměrky a 1 sady lžic s odměrkou, 1 mixeru, 1 plata s muffiny, 1 hrnce, 1 džbáne, 2 talíře, 2 sklenic, 2 hrnků, 3 šejkrů se 3 odnímatelnými víky, 1 špachtle, 1 míchací lžící a 1 houby; 1 krabičky na máslo, 2 krabičky s cereáliemi, 1 kusu sýra, 1 balíčku s moukou, 3 buchet, 2 vdolků, 2 koláčků, 1 boxu na vejce a 1 sady vajec, 1 krabičky na hamburger, 1 krabičky na horkou čokoládu, 6 pytlíků s horkou čokoládou, 1 krabičky se zmrzlinou a 1 krabičky s nanuky, 1 kartonu džusu, 1 krabice s mlékem, 1 pomeranče, 1 papriky, 2 sendvičů, 1 rajčete, 2 plechovek a jednoho katalogu OG konfekce. Panenka se prodává samostatně.

Parametr Hodnota
Buďte první, kdo může hodnotit!
Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se