Menu
Cestovní kufřík

Více
Číslo produktu: 085BD37507Z
Dostupnost: není skladem
Hlídat dostupnost
Hodnocení:
687 Kč s DPH
567 Kč bez DPH

Kufry a sada na cestování (Pro 46 cm velké panenky a příslušenství)
Světe pozor, naše generace dívek je tady! S našimi hlavami v oblacích, ale zároveň s nohama pevně na zemi, budeme rozvážet jídlo hladovým, recyklovat, budeme pomáhat udržovat čistý vzduch na zemi a sbírat oblečení pro děti ve vzdálených zemích. Těšíme se na den, kdy se setkáme s přáteli z Evropy, se kterými si dopisujeme. Do té doby se budeme těšit na ochutnávky nových jídel (i v případě, že vypadají trochu divně) a navazování přátelství všude, kam jdeme. S jízdenkou v ruce jistě věříme, že si vždy najdeme místo. A co nás čeká? Neumíme si to představit, ale ať je to cokoli, je to jen na nás. Ano! Je to náš čas, náš příběh.
Nové dobrodružství čeká hned za bránou na letišti. Tato cestovní sada přichází se vším, co pasažérka potřebuje, včetně:
1 velkého kufru, 1 velkého a 1 malého příručního kufříku, 1 pasu, 1 letenky, 1 obalu na doklady a letenky, 1 polštáře kolem krku, 1 masky, 1 sluchátek k přehrávači, 1 digitálního hudebního přehrávače, 1 fotoaparátu, 1 kartáčku na nehty, 1 nůžek na nehty a 1 špachtličky na nehtovou kůžičku, 1 krému na kůžičky, 1 hřebenu, 1 kartáčku na zuby a 1 zubní pasty. Obsahuje i 1 katalog OG konfekce.
Panenka se prodává samostatně.

Síla dívky
Zakoupením výrobku „Our Generation“, panenky nebo příslušenství, přispíváte částkou ze zisku nadaci „Free the Children´s Power of a Girls Initiative“. O tom, jak pomáháte měnit svět k lepšímu, zjistíte si více na OGdolls.com.

Parametr Hodnota
Buďte první, kdo může hodnotit!
Hodnotit zboží mohou pouze přihlášení uživatelé.
Přihlásit se