Vše o nákupu Rychloobjednávka Kontakty
Registrovat
Navigace: Hračky pro všechny / Katalog / Figurky a zvířátka / Cestovní kufřík

Cestovní kufřík

Vaše cena: 687 CZK s DPH
567 CZK bez DPH
Skladem: 0 ks
ks
   
Kód: 085BD37507Z
EAN: 062243262126
Cestovní kufřík
 

Popis produktu Cestovní kufřík

Kufry a sada na cestování (Pro 46 cm velké panenky a příslušenství)
Světe pozor, naše generace dívek je tady! S našimi hlavami v oblacích, ale zároveň s nohama pevně na zemi, budeme rozvážet jídlo hladovým, recyklovat, budeme pomáhat udržovat čistý vzduch na zemi a sbírat oblečení pro děti ve vzdálených zemích. Těšíme se na den, kdy se setkáme s přáteli z Evropy, se kterými si dopisujeme. Do té doby se budeme těšit na ochutnávky nových jídel (i v případě, že vypadají trochu divně) a navazování přátelství všude, kam jdeme. S jízdenkou v ruce jistě věříme, že si vždy najdeme místo. A co nás čeká? Neumíme si to představit, ale ať je to cokoli, je to jen na nás. Ano! Je to náš čas, náš příběh.
Nové dobrodružství čeká hned za bránou na letišti. Tato cestovní sada přichází se vším, co pasažérka potřebuje, včetně:
1 velkého kufru, 1 velkého a 1 malého příručního kufříku, 1 pasu, 1 letenky, 1 obalu na doklady a letenky, 1 polštáře kolem krku, 1 masky, 1 sluchátek k přehrávači, 1 digitálního hudebního přehrávače, 1 fotoaparátu, 1 kartáčku na nehty, 1 nůžek na nehty a 1 špachtličky na nehtovou kůžičku, 1 krému na kůžičky, 1 hřebenu, 1 kartáčku na zuby a 1 zubní pasty. Obsahuje i 1 katalog OG konfekce.
Panenka se prodává samostatně.

Síla dívky
Zakoupením výrobku „Our Generation“, panenky nebo příslušenství, přispíváte částkou ze zisku nadaci „Free the Children´s Power of a Girls Initiative“. O tom, jak pomáháte měnit svět k lepšímu, zjistíte si více na OGdolls.com.

 
Platební karty Facebook
Provozováno na systému MajorShop